Butikken

VELKOMMEN TIL ASKIM & MYSEN RØR

Askim og Mysen rør AS er Norges største Comfort butikk. Vår butikk ( 800 kvm ) har mange flotte utstillinger med fliser og innredninger.

Vi fornyer oss stadig etter trender og dekker behovet innenfor de fleste stilarter. Våre kunderådgivere hjelper deg med å designe ditt drømmebad.

Har du hytte?

Vi forhandler også hytteprodukter fra Hyttetorget og Sunwind.


Kontaktpersoner

Barbro Sørlie

Kunderådgiver

+47 971 20 113

barbro@amror.no

Elise Enersen

Kunderådgiver

+47 958 96 434

elise@amror.no

Kent Kopperud

Lager

+47 907 61 484

kent.kopperud@amror.no

Kjell Myhre

Lager

+47 982 13 931

kjell.myhre@amror.no

Freddy Løken

Kunderådgiver service

98214872

freddy@amror.no

Roar Foss

Butikkansvarlig

+47 915 61 046

roar.foss@amror.no

Jan Tore Tønsberg

Kunderådgiver Flis

+47 982 13 935

jan.tonsberg@amror.no

Kjetil Risbråthe

Kunderådgiver

+47 982 14 887

kjetil.risbraathe@amror.no


Ta Kontakt Med Oss

Ønsker du å vite mer?

Fyll ut kontaktskjema og vi vil kontakte deg innen kort tid.

Firma

Navn

Telefon

E-post