Prosjekter

NYBYGG OG REHABILITERING

Vi utfører alle typer bygg fra leilighetskomplekser, barnehager, skoler, sykehus, sykehjem, lagerhaller, næringsbygg og kjøpesenter.

Vi leverer alt innen rør fra kjøling og varme til sanitær og sprinkler.

Vårt største enkeltprosjekt pr. i dag er på 70 mill. som vi utførte på ca 1 års byggetid. Vi prosjekterer også hvis dette er ønskelig.

Enøktiltak/utfasing av oljefyring.

Med vår brede erfaring kan vi ta en aktiv rolle sammen med kunden,

slik at vi finner frem til de beste løsningene.

Vår stolthet er å levere anlegg med god kvalitet og driftsøkonomi.


Kontaktpersoner

Tor Anders Krogstad

Kalkulatør

+47 982 14 880

tor.krogstad@amror.no

Rino Hovland

Prosjektleder anlegg

+47 982 13 926

rino@amror.no

Jan Holstad

VVS ingeniør

+47 900 45 084

jan.holstad@amror.no

Svein Mølnshaug

VVS ingeniør

+47 977 95 935

svein@amror.no

Sven Thomas Berge

Prosjektleder anlegg

+47 982 14 885

sven.thomas@amror.no

John Kalhagen

Faglig leder våtrom

+47 404 68 064

john.kalhagen@amror.no

Knut Skogsberg

Prosjektleder anlegg

+47 982 13 933

knut.skogsberg@amror.no

Urban Dahl

Prosjektleder

92815546

urban@amror.no


Ta Kontakt Med Oss

Ønsker du å vite mer?

Fyll ut kontaktskjema og vi vil kontakte deg innen kort tid.

Firma

Navn

Telefon

E-post